Tắt QC [X]
Livescore
INT FRL 90'+ Switzerland U16(N) 3-1 ScotlandU16 Switzerland U16(N) vd ScotlandU16
CZE CFL 87' Hranice KUNZ 3-0 Uhersky Brod Hranice KUNZ vd Uhersky Brod
UEFA WNL 89' Sweden (W) 2-2 Spain (W) Sweden (W) vd Spain (W)
BLR D1 90'+ BATE Borisov 2-1 FC Belshina Babruisk BATE Borisov vd FC Belshina Babruisk
Finland K 90'+ JäPS/47 3-2 HyPS Hyvinkaa JäPS/47 vd HyPS Hyvinkaa
AUS L 90'+ Union Perg 4-2 Micheldorf Union Perg vd Micheldorf
AUS L 90'+ SV Schwechat 1-3 Slovan HAC SV Schwechat vd Slovan HAC
DEN D4 90'+ Marienlyst 4-0 Aarhus Fremad 2 Marienlyst vd Aarhus Fremad 2
GER Reg 90'+ Wurzburger Kickers 3-0 Wacker Burghausen Wurzburger Kickers vd Wacker Burghausen
NOR D4 90' Eiger 2-3 Vidar Eiger vd Vidar
RUS D1 90'+ KAMAZ Naberezhnye Chelny 1-0 Torpedo Moscow KAMAZ Naberezhnye Chelny vd Torpedo Moscow
GER D2 90' Magdeburg 1-1 SC Paderborn 07 Magdeburg vd SC Paderborn 07
GER D2 88' VfL Osnabruck 2-1 Hamburger SV VfL Osnabruck vd Hamburger SV
ITA D1 85' Salernitana 1-1 Frosinone Salernitana vd Frosinone
MEX LT 80' Atletico Mexicano F.E. 1-2 CEFOR Cuauhtémoc Blanco Atletico Mexicano F.E. vd CEFOR Cuauhtémoc Blanco
EST D1 75' FC Flora Tallinn 1-0 JK Tallinna Kalev FC Flora Tallinn vd JK Tallinna Kalev
SER D2 62' Macva Sabac 0-0 Sevojno Uzice Macva Sabac vd Sevojno Uzice
SWE D2 63' Helsingborg 0-0 AFC Eskilstuna Helsingborg vd AFC Eskilstuna
SER D2 62' Kolubara 2-0 Proleter Novi Sad Kolubara vd Proleter Novi Sad
CAF WNC 61' Cape Verde (W) 1-0 Liberia (W) Cape Verde (W) vd Liberia (W)
CAF WNC 61' Senegal (W) 0-0 Mozambique (W) Senegal (W) vd Mozambique (W)
Finland K 66' HIFK 2 1-1 Kurvin Vauhti HIFK 2 vd Kurvin Vauhti
SWE D3 63' IFK Hassleholm 2-1 IFK Malmo FK IFK Hassleholm vd IFK Malmo FK
Finland K 60' TPV Tampere 2-0 ACE TPV Tampere vd ACE
AUS D3 62' SC Schwaz 0-0 FC Pinzgau Saalfelden SC Schwaz vd FC Pinzgau Saalfelden
SWE D1 SN 64' IK Oddevold 1-0 Ljungskile IK Oddevold vd Ljungskile
DEN D2 61' Roskilde 1-1 HIK Hellerup Roskilde vd HIK Hellerup
UEFA WNL 61' Greece (W) 1-2 Poland (W) Greece (W) vd Poland (W)
DEN SASL 56' Lyngby 0-0 Vejle Lyngby vd Vejle
GER OBW 59' SV Heimstetten 0-1 FC Pipinsried SV Heimstetten vd FC Pipinsried
GER Reg 57' Bayern Munchen (Youth) 3-1 FV Illertissen Bayern Munchen (Youth) vd FV Illertissen
GER Reg 58' FC Memmingen 1-1 SpVgg Ansbach FC Memmingen vd SpVgg Ansbach
TFF 1. Lig 59' Boluspor 1-0 Tuzlaspor Boluspor vd Tuzlaspor
GER Reg 59' SpVgg Bayreuth 1-2 Greuther Furth (Youth) SpVgg Bayreuth vd Greuther Furth (Youth)
GER Reg 62' FC Augsburg II 5-0 TSV Aubstadt FC Augsburg II vd TSV Aubstadt
DEN D4 63' Slagelse BI 1-1 Karlslunde IF Slagelse BI vd Karlslunde IF
TFF 1. Lig 57' Eyupspor 0-0 Umraniyespor Eyupspor vd Umraniyespor
GER Reg 62' SV Babelsberg 03 0-2 FSV luckenwalde SV Babelsberg 03 vd FSV luckenwalde
GER Reg 64' Berliner AK 07 0-1 Chemnitzer Berliner AK 07 vd Chemnitzer
AUS L 58' Salzburger AK 1914 2-0 SK Adnet Salzburger AK 1914 vd SK Adnet
FRA D4 61' Stade Briochin 2-1 Beauvais Stade Briochin vd Beauvais
GER OBW 65' Pforzheim 3-0 FSV 08 Bissingen Pforzheim vd FSV 08 Bissingen
GER OBW 61' Villingen 5-0 FV Offenburg Villingen vd FV Offenburg
DEN D1 57' Aalborg 1-0 Herfolge Boldklub Koge Aalborg vd Herfolge Boldklub Koge
DEN D1 62' B93 Copenhagen 0-1 Hobro B93 Copenhagen vd Hobro
UEFA WNL 57' Faroe Islands (W) 0-1 Montenegro (W) Faroe Islands (W) vd Montenegro (W)
DEN D1 60' Kolding FC 1-1 Fredericia Kolding FC vd Fredericia
AUS L 62' SV Lebring 2-0 ASK Mochart Koflach SV Lebring vd ASK Mochart Koflach
MEX LT 54' Valle de Xico FC 0-2 Club Marina CR Valle de Xico FC vd Club Marina CR
FRA D4 62' Les Herbiers 0-0 Bourges Les Herbiers vd Bourges
AUS L 62' SC Kalsdorf 1-1 FSC Eggendorf Hartberg II SC Kalsdorf vd FSC Eggendorf Hartberg II
AUS L 63' SV Tillmitsch 1-1 SV Frauental SV Tillmitsch vd SV Frauental
AUS L 60' SK Furstenfeld 1-2 SV Wildon SK Furstenfeld vd SV Wildon
DEN D4 61' Ledoje-Smorum Fodbold 1-3 Ringsted Ledoje-Smorum Fodbold vd Ringsted
AUS L 60' SC Bruck An Der Mur 1-2 UFC Fehring SC Bruck An Der Mur vd UFC Fehring
GER OBW 63' Tennis Borussia Berlin 1-1 Hertha Zehlendorf Tennis Borussia Berlin vd Hertha Zehlendorf
Spain D4 66' Avance Ezcabarte 0-0 UCD Burlades Avance Ezcabarte vd UCD Burlades
MAL D1 60' Sirens 0-1 Mosta FC Sirens vd Mosta FC
AUS D3 65' Andelsbuch 0-3 Kremser Andelsbuch vd Kremser
TUR D1 57' Gazisehir Gaziantep 0-0 Istanbulspor Gazisehir Gaziantep vd Istanbulspor
GER D3 58' Unterhaching 0-1 Arminia Bielefeld Unterhaching vd Arminia Bielefeld
GER Reg 55' SV Meppen 2-1 TuS Blau-Weiss Lohne SV Meppen vd TuS Blau-Weiss Lohne
GER Reg 62' TSG Balingen 2-2 Freiberg TSG Balingen vd Freiberg
GER Reg 65' FC 08 Hombrug 4-0 Astoria Walldorf FC 08 Hombrug vd Astoria Walldorf
FIN D3 A 66' Atlantis II 1-2 Kiffen Helsinki Atlantis II vd Kiffen Helsinki
GER Reg 57' Kickers Offenbach 1-1 VfB Stuttgart II Kickers Offenbach vd VfB Stuttgart II
GER Reg 60' TSV Steinbach Haiger 1-1 SG Barockstadt TSV Steinbach Haiger vd SG Barockstadt
AUS D3 60' Vocklamarkt 2-0 SK Vorwarts Steyr Vocklamarkt vd SK Vorwarts Steyr
AUS D3 62' WSC Hertha Wels 1-0 SC Weiz WSC Hertha Wels vd SC Weiz
AUS D3 62' Allerheiligen 0-0 TUS Bad Gleichenberg Allerheiligen vd TUS Bad Gleichenberg
BUL D1 54' Botev Plovdiv 0-1 CSKA Sofia Botev Plovdiv vd CSKA Sofia
UEFA WNL 62' Norway (W) 1-0 Austria (W) Norway (W) vd Austria (W)
SWE D2 63' IK Brage 0-0 Orebro IK Brage vd Orebro
AUS L 53' KAC 1909 1-0 ASKO Kottmannsdorf KAC 1909 vd ASKO Kottmannsdorf
Finland K 55' ToTe II 1-5 Herto ToTe II vd Herto
DEN D4 54' Valle Brooklyn 0-2 Frederikssund IK Valle Brooklyn vd Frederikssund IK
AUS L 52' SV Kematen 1-1 Worgl Obi SV SV Kematen vd Worgl Obi SV
Finland K 49' LJS 0-2 EBK LJS vd EBK
Finland K 48' EsPa 0-1 Toolon Taisto EsPa vd Toolon Taisto
SWE D3 49' Syrianska Eskilstuna IF 1-2 Syrianska FC Syrianska Eskilstuna IF vd Syrianska FC
UEFA WNL 45'+ Switzerland (W) 0-0 Italy (W) Switzerland (W) vd Italy (W)
POL D2 45'+ Chojniczanka Chojnice 2-0 Radunia Stezyca Chojniczanka Chojnice vd Radunia Stezyca
SWE D3 45'+ Karlskrona AIF 0-0 Kristianstads FF Karlskrona AIF vd Kristianstads FF
GER OBW 44' TSV 1860 Munchen (Youth) 0-1 TSV Kottern TSV 1860 Munchen (Youth) vd TSV Kottern
SWE D1 SN 45'+ Vanersborgs IF 1-1 Ahlafors IF Vanersborgs IF vd Ahlafors IF
BEL U21 45'+ KV Oostende U21 2-0 FCV Dender EH U21 KV Oostende U21 vd FCV Dender EH U21
BEL U21 44' Deinze U21 2-0 Lommel SK U21 Deinze U21 vd Lommel SK U21
SWE D3 45'+ Storfors AIK 2-0 Notvikens IK Storfors AIK vd Notvikens IK
GER Reg 45'+ Zwickau 0-0 BSG Chemie Leipzig Zwickau vd BSG Chemie Leipzig
Spain D4 45'+ Pena Sport 0-1 Lagunak Pena Sport vd Lagunak
GER OBW 45'+ Hennef 05 3-0 SpVg Porz 1919 Hennef 05 vd SpVg Porz 1919
FRA D3 HT Dijon 0-1 Cholet So Dijon vd Cholet So
FRA D3 45'+ Epinal 0-0 Martigues Epinal vd Martigues
FRA D3 45'+ GOAL FC 1-2 Le Mans GOAL FC vd Le Mans
FRA D3 45'+ Marignane Gignac 1-1 Chamois Niortais Marignane Gignac vd Chamois Niortais
FRA D3 HT Nimes 1-0 Nancy Nimes vd Nancy
GER Reg 45'+ Monchengladbach AM. 1-1 SC Paderborn 07 II Monchengladbach AM. vd SC Paderborn 07 II
FRA D3 45'+ Orleans US 45 2-1 Chateauroux Orleans US 45 vd Chateauroux
FRA D3 HT Red Star FC 93 1-0 Avranches Red Star FC 93 vd Avranches
FRA D3 45'+ Versailles 78 0-1 Villefranche Versailles 78 vd Villefranche
GER Reg 45' Wuppertaler 0-0 Wiedenbruck Wuppertaler vd Wiedenbruck
MAU D1 45'+ F.C. Nouadhibou 1-1 AS Garde Nationale F.C. Nouadhibou vd AS Garde Nationale
BRA CM 45'+ Figueirense U21 0-1 Joinville U21 Figueirense U21 vd Joinville U21
SUI CL HT Bellinzona 0-1 Vaduz Bellinzona vd Vaduz
SUI CL HT Schaffhausen 1-0 FC Sion Schaffhausen vd FC Sion
SUI CL HT FC Wil 1900 0-0 Neuchatel Xamax FC Wil 1900 vd Neuchatel Xamax
GER OBW 45'+ KSV Vatan Sport Bremen 1-0 Blumenthaler SV KSV Vatan Sport Bremen vd Blumenthaler SV
GER OBW 45'+ TuRa Harksheide 2-0 SC Victoria Hamburg TuRa Harksheide vd SC Victoria Hamburg
FRA D3 45'+ Sochaux 0-0 FC Rouen Sochaux vd FC Rouen
Pol L3 45'+ KSZO Ostrowiec 0-0 KS Wieczysta Krakow KSZO Ostrowiec vd KS Wieczysta Krakow
GER OBW HT Ratingen SV 1-0 TSV Meerbusch Ratingen SV vd TSV Meerbusch
GER OBW 45'+ TSG Sprockhovel 0-1 FC Brunninghausen TSG Sprockhovel vd FC Brunninghausen
GER OBW 45'+ TUS Bovinghausen 04 0-1 SpVgg Erkenschwick TUS Bovinghausen 04 vd SpVgg Erkenschwick
GER Bbe 45'+ VFB Hilden II 3-1 SC Dusseldorf West VFB Hilden II vd SC Dusseldorf West
AUS D3 45'+ SC Mannsdorf 1-1 Wiener SC SC Mannsdorf vd Wiener SC
AUS D3 HT Traiskirchen 1-0 Neusiedl Traiskirchen vd Neusiedl
AUS L 45'+ SC Bad Sauerbrunn 1-0 FC Deutschkreutz SC Bad Sauerbrunn vd FC Deutschkreutz
AUS L 44' Parndorf 3-0 SC Ritzing Parndorf vd SC Ritzing
Bra CUU20 29' Fluminense RJ (Youth) 0-0 Sampaio Correa RJ U20 Fluminense RJ (Youth) vd Sampaio Correa RJ U20
ALG D1 24' JS kabylie 0-0 Paradou AC JS kabylie vd Paradou AC
ROM D1 19' Dinamo Bucuresti 0-0 Farul Constanta Dinamo Bucuresti vd Farul Constanta
KSA PR 19' Al-Nassr 2-0 Al-Ahli SFC Al-Nassr vd Al-Ahli SFC
KSA PR 19' Al-Wehda 1-0 Abha Al-Wehda vd Abha
CAF WNC 19' Cameroon (W) 0-0 Kenya (W) Cameroon (W) vd Kenya (W)
HUN D1 19' Kecskemeti TE 0-0 Mezokovesd Zsory Kecskemeti TE vd Mezokovesd Zsory
BEL U21 20' AS Eupen U21 2-1 RWD Molenbeek U21 AS Eupen U21 vd RWD Molenbeek U21
BEL U21 20' FC Liege U21 0-0 RS Waasland Beveren U21 FC Liege U21 vd RS Waasland Beveren U21
AUS L 19' Mora pine korneuburg 0-1 USC Rohrbach Mora pine korneuburg vd USC Rohrbach
BRA CPY 22' EC Sao Bernardo U20 1-1 RB Bragantino Youth EC Sao Bernardo U20 vd RB Bragantino Youth
HOL D1 19' Go Ahead Eagles 0-0 Fortuna Sittard Go Ahead Eagles vd Fortuna Sittard
PRL RT 17' Cusco FC Reserves 0-0 Atletico Grau Reserves Cusco FC Reserves vd Atletico Grau Reserves
SER D1 16' FK Zeleznicar Pancevo 0-0 Partizan Belgrade FK Zeleznicar Pancevo vd Partizan Belgrade
MEX LT 16' Tuzos Pachuca 1-0 Club Atletico Toltecas FC Tuzos Pachuca vd Club Atletico Toltecas FC
HOL D2 18' NAC Breda 1-1 Emmen NAC Breda vd Emmen
HOL D2 18' ADO Den Haag 0-0 SC Telstar ADO Den Haag vd SC Telstar
HOL D2 19' Dordrecht 0-0 AZ Alkmaar (Youth) Dordrecht vd AZ Alkmaar (Youth)
HOL D2 2' Helmond Sport 0-0 Groningen Helmond Sport vd Groningen
HOL D2 20' Jong PSV Eindhoven (Youth) 0-0 VVV Venlo Jong PSV Eindhoven (Youth) vd VVV Venlo
HOL D2 17' Roda JC 0-0 Den Bosch Roda JC vd Den Bosch
HOL D2 20' Willem II 0-0 FC Oss Willem II vd FC Oss
HOL D2 19' FC Utrecht (Youth) 1-1 SC Cambuur FC Utrecht (Youth) vd SC Cambuur
FAR D2 19' HBTorshavn II 0-0 NSI Runavik HBTorshavn II vd NSI Runavik
BOS PL 20' NK Siroki Brijeg 0-0 Sarajevo NK Siroki Brijeg vd Sarajevo
AUS D3 18' Ardagger 0-0 Favoritner AC Ardagger vd Favoritner AC
AUS D3 18' Austria Wien (Youth) 0-0 SV Oberwart Austria Wien (Youth) vd SV Oberwart
LUX D1 19' Marisca Miersch 0-0 UN Kaerjeng 97 Marisca Miersch vd UN Kaerjeng 97
BEL D2 19' Patro Eisden 0-0 FCV Dender EH Patro Eisden vd FCV Dender EH
BEL D2 19' Zulte-Waregem 0-0 KMSK Deinze Zulte-Waregem vd KMSK Deinze
BRA CM 19' Criciuma U21 0-0 Hercilio Luz U21 Criciuma U21 vd Hercilio Luz U21
ENG U21 18' Everton U21 0-0 Norwich City U21 Everton U21 vd Norwich City U21
ENG U21 19' Reading U21 0-0 Leeds United U21 Reading U21 vd Leeds United U21
ENG U21 18' West Ham U21 0-0 Southampton U21 West Ham U21 vd Southampton U21
ENG U21 18' Manchester City U21 0-0 Chelsea U21 Manchester City U21 vd Chelsea U21
UEFA WNL 18' Iceland (W) 0-0 Wales (W) Iceland (W) vd Wales (W)
INT FRL 19' Morocco (W) 0-0 Zambia (W) Morocco (W) vd Zambia (W)
POL D2 18' KP Calisia Kalisz 2-0 Hutnik Krakow KP Calisia Kalisz vd Hutnik Krakow
UEFA WNL 4' Croatia (W) 0-0 Romania (W) Croatia (W) vd Romania (W)
BEL U21 5' Westerlo U21 0-0 Kortrijk U21 Westerlo U21 vd Kortrijk U21
SUI PL 3' La Chaux-de-Fonds 0-0 Vevey Sports La Chaux-de-Fonds vd Vevey Sports
SUI CL 3' Thun 0-0 Aarau Thun vd Aarau
NOR U19 5' Lyn Oslo U19 0-0 Baerum U19 Lyn Oslo U19 vd Baerum U19
ITA D2 23/09 01:30 Palermo ? - ? Cosenza Calcio 1914 Palermo vd Cosenza Calcio 1914
GER D1 23/09 01:30 VfB Stuttgart ? - ? Darmstadt VfB Stuttgart vd Darmstadt
POL PR 23/09 01:30 LKS Lodz ? - ? Jagiellonia Bialystok LKS Lodz vd Jagiellonia Bialystok
WAL FAWC 23/09 01:30 Denbigh Town ? - ? Buckley Town Denbigh Town vd Buckley Town
WAL FAWC 23/09 01:30 Gresford ? - ? Llanidloes Town Gresford vd Llanidloes Town
WAL FAWC 23/09 01:30 Llandudno ? - ? Porthmadog Llandudno vd Porthmadog
Bra CUU20 23/09 01:30 Itaberai U20 ? - ? Vila Nova (Youth) Itaberai U20 vd Vila Nova (Youth)
WAL FAWC 23/09 01:30 Abergavenny ? - ? Llanelli Abergavenny vd Llanelli
WAL FAWC 23/09 01:30 Afan Lido ? - ? Pontardawe Town Afan Lido vd Pontardawe Town
WAL FAWC 23/09 01:30 Ammanford ? - ? Goytre Utd Ammanford vd Goytre Utd
WAL FAWC 23/09 01:30 Caerau Ely ? - ? Carmarthen Caerau Ely vd Carmarthen
WAL FAWC 23/09 01:30 Cambrian Clydach ? - ? Briton Ferry Athletic Cambrian Clydach vd Briton Ferry Athletic
WAL FAWC 23/09 01:30 Taffs Well ? - ? Baglan Dragons Taffs Well vd Baglan Dragons
Bra CUU20 23/09 01:30 Aragoiania U20 ? - ? Goias U20 Aragoiania U20 vd Goias U20
CHI D2 23/09 01:30 Rangers Talca ? - ? Santiago Morning Rangers Talca vd Santiago Morning
Bra CUU20 23/09 01:30 Atletico Goianiense U20 ? - ? Guanabara City U20 Atletico Goianiense U20 vd Guanabara City U20
Bra CUU20 23/09 01:30 Aparecida EC U20 ? - ? Trindade AC Youth Aparecida EC U20 vd Trindade AC Youth
Bra CUU20 23/09 01:30 Cerrado U20 ? - ? Vianopolis U20 Cerrado U20 vd Vianopolis U20
Bra CUU20 23/09 01:30 Aparecidense U20 ? - ? AE Jataiense U20 Aparecidense U20 vd AE Jataiense U20
ACT M 23/09 01:30 Deportivo Espanol ? - ? Claypole Deportivo Espanol vd Claypole
PAR D2 23/09 01:30 Sol de America Pastoreo ? - ? Deportivo Carapegua Sol de America Pastoreo vd Deportivo Carapegua
UEFA WNL 23/09 01:30 Belgium (W) ? - ? Netherland (W) Belgium (W) vd Netherland (W)
POL D1 23/09 01:30 Lechia Gdansk ? - ? GKS Katowice Lechia Gdansk vd GKS Katowice
IRE D1 23/09 01:45 Cobh Ramblers ? - ? Finn Harps Cobh Ramblers vd Finn Harps
IRE D1 23/09 01:45 Kerry FC ? - ? Galway United Kerry FC vd Galway United
IRE D1 23/09 01:45 Treaty United ? - ? Athlone Town Treaty United vd Athlone Town
IRE D1 23/09 01:45 Wexford (Youth) ? - ? Bray Wanderers Wexford (Youth) vd Bray Wanderers
IRE D1 23/09 01:45 Longford Town ? - ? Waterford United Longford Town vd Waterford United
IRE PR 23/09 01:45 Sligo Rovers ? - ? Derry City Sligo Rovers vd Derry City
IRE PR 23/09 01:45 Drogheda United ? - ? Bohemians Drogheda United vd Bohemians
IRE PR 23/09 01:45 St. Patricks Athletic ? - ? Dundalk St. Patricks Athletic vd Dundalk
IRE PR 23/09 01:45 Shelbourne ? - ? Cork City Shelbourne vd Cork City
IRE PR 23/09 01:45 UC Dublin ? - ? Shamrock Rovers UC Dublin vd Shamrock Rovers
ITA D1 23/09 01:45 Lecce ? - ? Genoa Lecce vd Genoa
NIR D1 23/09 01:45 Glentoran FC ? - ? Coleraine Glentoran FC vd Coleraine
NIR D1 23/09 01:45 Larne FC ? - ? Carrick Rangers Larne FC vd Carrick Rangers
NIR D1 23/09 01:45 Newry City ? - ? Dungannon Swifts Newry City vd Dungannon Swifts
BEL D1 23/09 01:45 Standard Liege ? - ? Westerlo Standard Liege vd Westerlo
SCO CH 23/09 01:45 Queen\s Park ? - ? Ayr United Queen\s Park vd Ayr United
UEFA WNL 23/09 01:45 England (W) ? - ? Scotland (W) England (W) vd Scotland (W)
Welsh PR 23/09 01:45 UWIC Inter Cardiff ? - ? The New Saints UWIC Inter Cardiff vd The New Saints
ARG D3FA 23/09 02:00 Huracan Las Heras ? - ? Estudiantes de San Luis Huracan Las Heras vd Estudiantes de San Luis
UEFA WNL 23/09 02:00 Belarus (W) ? - ? Bosnia and Herzegovina (W) Belarus (W) vd Bosnia and Herzegovina (W)
FRA D1 23/09 02:00 Monaco ? - ? Nice Monaco vd Nice
GIB PD 23/09 02:00 Europa FC ? - ? College 1975 FC Europa FC vd College 1975 FC
ENG LCH 23/09 02:00 Birmingham City ? - ? Queens Park Rangers (QPR) Birmingham City vd Queens Park Rangers (QPR)
Ire LSL 23/09 02:00 Home Farm FC ? - ? Crumlin United Home Farm FC vd Crumlin United
ARG D3FA 23/09 02:00 Huracan Las Heras ? - ? Estudiantes de San Luis Huracan Las Heras vd Estudiantes de San Luis
AUT D2 23/09 02:00 Trenkwalder Admira Wacker ? - ? St.Polten Trenkwalder Admira Wacker vd St.Polten
BRA CPY 23/09 02:00 Corinthians Paulista (Youth) ? - ? Palmeiras (Youth) Corinthians Paulista (Youth) vd Palmeiras (Youth)
SPA D2 23/09 02:00 FC Cartagena ? - ? Eibar FC Cartagena vd Eibar
SPA D1 23/09 02:00 Alaves ? - ? Athletic Bilbao Alaves vd Athletic Bilbao
Welsh PR 23/09 02:00 Aberystwyth Town ? - ? Pen-y-Bont FC Aberystwyth Town vd Pen-y-Bont FC
UEFA WNL 23/09 02:10 France (W) ? - ? Portugal (W) France (W) vd Portugal (W)
SAN L 23/09 02:15 SS Virtus ? - ? S.S Pennarossa SS Virtus vd S.S Pennarossa
POR D1 23/09 02:15 FC Famalicao ? - ? FC Arouca FC Famalicao vd FC Arouca
Spain D4 23/09 03:00 Arucas CF ? - ? UD Tamaraceite Arucas CF vd UD Tamaraceite
CRC D2 23/09 03:00 AD Carmelita ? - ? Marineros de Puntarenas AD Carmelita vd Marineros de Puntarenas
MEX LT 23/09 03:00 Universidad del Golfo de Mexico ? - ? Club Union Magdalena Contreras Universidad del Golfo de Mexico vd Club Union Magdalena Contreras
CHI D3 23/09 03:00 Santiago City ? - ? Concon National Santiago City vd Concon National
CRC D2 23/09 03:00 Antioquia FC ? - ? AD Sarchi Antioquia FC vd AD Sarchi
VEN D1 23/09 04:00 CD Hermanos Colmenares ? - ? Caracas FC CD Hermanos Colmenares vd Caracas FC
ARG RESL 23/09 04:00 River Plate Reserves ? - ? Boca Juniors Reserve River Plate Reserves vd Boca Juniors Reserve
MEX LT 23/09 04:00 Ciervos FC II ? - ? Orishas Tepeji FC Ciervos FC II vd Orishas Tepeji FC
MEX LT 23/09 04:00 CD Halcones de Rayon ? - ? CD Novillos Neza CD Halcones de Rayon vd CD Novillos Neza
CHI D2 23/09 04:00 Universidad de Concepcion ? - ? Deportes Temuco Universidad de Concepcion vd Deportes Temuco
BRA LP 23/09 04:00 Colon C 3 ? - ? Potros Del Este Reserves Colon C 3 vd Potros Del Este Reserves
MEX LT 23/09 04:00 Atlante Xalapa ? - ? Cordoba Atlante Xalapa vd Cordoba
Parag WL 23/09 04:15 Sportivo Limpeno (W) ? - ? Tacuary (W) Sportivo Limpeno (W) vd Tacuary (W)
PAR D1 23/09 04:30 General Caballero LJM ? - ? resistencia SC General Caballero LJM vd resistencia SC
COL D1 23/09 04:30 Jaguares de Cordoba ? - ? Alianza Petrolera Jaguares de Cordoba vd Alianza Petrolera
BRA LP 23/09 05:00 Tauro Reserves ? - ? UMECIT Reserves Tauro Reserves vd UMECIT Reserves
POL D2 23/09 05:00 OKS Stomil Olsztyn ? - ? Sandecja Nowy Sacz OKS Stomil Olsztyn vd Sandecja Nowy Sacz
ARG RESL 23/09 05:00 Union Santa Fe Reserves ? - ? Colon Reserves Union Santa Fe Reserves vd Colon Reserves
BRA D2 23/09 05:00 Ponte Preta ? - ? Mirassol Ponte Preta vd Mirassol
MEX LT 23/09 05:00 Club Gallos Viejos ? - ? Alfareros de Tonala FC Club Gallos Viejos vd Alfareros de Tonala FC
MEX D3 23/09 05:00 Club Petroleros de Salamanca ? - ? Pioneros de Cancun Club Petroleros de Salamanca vd Pioneros de Cancun
CNCF GWC 23/09 05:00 Bermuda (W) ? - ? Dominican Republic (W) Bermuda (W) vd Dominican Republic (W)
CNCF GWC 23/09 05:00 Saint Lucia (W) ? - ? Cuba (W) Saint Lucia (W) vd Cuba (W)
MEX D3 23/09 05:00 Chilangos FC ? - ? FC Santiago Chilangos FC vd FC Santiago
BRA CG2 23/09 05:00 Goiatuba ? - ? ASEEV Goiatuba vd ASEEV
BRA D1 23/09 06:00 Corinthians Paulista (SP) ? - ? Botafogo RJ Corinthians Paulista (SP) vd Botafogo RJ
MEX LT 23/09 06:00 Azucareros de Tezonapa ? - ? Guerreros DD Azucareros de Tezonapa vd Guerreros DD
MEX LT 23/09 06:00 Coras Tepic II ? - ? Dorados B Coras Tepic II vd Dorados B
MEX D3 23/09 06:00 Poza Rica ? - ? Chilpancingo Poza Rica vd Chilpancingo
CNCF GWC 23/09 06:00 Barbados (W) ? - ? St. Vincent Grenadines (W) Barbados (W) vd St. Vincent Grenadines (W)
CHI D3 23/09 06:00 Municipal Puente Alto ? - ? Colchagua CD Municipal Puente Alto vd Colchagua CD
MEX D3 23/09 06:00 Inter Playa del Carmen ? - ? Irapuato Inter Playa del Carmen vd Irapuato
PAR D2 23/09 06:15 Independiente Luque ? - ? 12 de Octubre Independiente Luque vd 12 de Octubre
CHI D1 23/09 06:30 Coquimbo Unido ? - ? O.Higgins Coquimbo Unido vd O.Higgins
COL D1 23/09 06:40 Deportiva Once Caldas ? - ? La Equidad Deportiva Once Caldas vd La Equidad
VEN D1 23/09 06:40 Estudiantes Merida FC ? - ? Zamora Barinas Estudiantes Merida FC vd Zamora Barinas
PAR D1 23/09 07:00 Guairena ? - ? Cerro Porteno Guairena vd Cerro Porteno
BRA LP 23/09 07:00 Herrera FC Reserves ? - ? San Francisco Reserves Herrera FC Reserves vd San Francisco Reserves
INT FRL 23/09 07:00 Jamaica (W) ? - ? Canada (W) Jamaica (W) vd Canada (W)
ARG D3FA 23/09 07:00 Atenas ? - ? Ferro Carril Oeste Gral Pico Atenas vd Ferro Carril Oeste Gral Pico
ARG RESL 23/09 07:00 Belgrano Reserves ? - ? Talleres Cordoba Reserve Belgrano Reserves vd Talleres Cordoba Reserve
ECU D1 23/09 07:00 Delfin SC ? - ? Guayaquil City Delfin SC vd Guayaquil City
ECU D1 23/09 07:00 Liga Dep. Universitaria Quito ? - ? Orense SC Liga Dep. Universitaria Quito vd Orense SC
ARG D2 23/09 07:10 Independiente Rivadavia ? - ? Atletico Rafaela Independiente Rivadavia vd Atletico Rafaela
ARG D3FA 23/09 07:30 San Martin Mendoza ? - ? CDA Monte Miaz San Martin Mendoza vd CDA Monte Miaz
BRA D2 23/09 07:30 Atletico Clube Goianiense ? - ? Criciuma Atletico Clube Goianiense vd Criciuma
BRA D2 23/09 07:30 Ituano SP ? - ? Vitoria BA Ituano SP vd Vitoria BA
BRA LNA 23/09 08:00 Plaza Amador ? - ? CA Independente Plaza Amador vd CA Independente
NIC D1 23/09 08:00 UNAN Managua ? - ? Real Esteli UNAN Managua vd Real Esteli
MEX LT 23/09 08:00 Faraones Texcoco ? - ? CS Atletico Tulancingo Faraones Texcoco vd CS Atletico Tulancingo
TSA U21 23/09 08:00 South Hobart U21 ? - ? Launceston City U21 South Hobart U21 vd Launceston City U21
BRA LP 23/09 08:00 SD Atletico Nacional ? - ? Mario Mendez FC SD Atletico Nacional vd Mario Mendez FC
MEX D3 23/09 08:00 Cimarrones de Sonora FC II ? - ? Real Apodaca FC Cimarrones de Sonora FC II vd Real Apodaca FC
MEX D3 23/09 08:00 Atletico Saltillo ? - ? Calor de San Pedro Atletico Saltillo vd Calor de San Pedro
MEX D1 23/09 08:00 Atletico San Luis ? - ? Mazatlan FC Atletico San Luis vd Mazatlan FC
MEX D1 23/09 08:00 FC Juarez ? - ? Atlas FC Juarez vd Atlas
COL D1 23/09 08:50 Deportivo Cali ? - ? Dep.Independiente Medellin Deportivo Cali vd Dep.Independiente Medellin
CNCF GWC 23/09 09:00 Mexico (W) ? - ? Puerto Rico (W) Mexico (W) vd Puerto Rico (W)
MEX D3 23/09 09:00 CD Alacranes de Durango ? - ? Coras De Nayarit CD Alacranes de Durango vd Coras De Nayarit